Stisknutím "Enter" přejdete na obsah

Máme nový kabátek

Převlékání kabátů sice prý není v módě, ale po čase prostě zjistíte, že ten starý už má prošoupané rukávy, děravé kapsy a roztřepená lemy. Takže ho s díky odložíte a pořídíte si nový. A stejné je to s iFOLKem. Starý kabátek mu sloužil několik let, a tak bylo zapotřebí opatřit nový…

Nový kabátek iFOLKu jsme vymýšleli dlouhé dny a noci a ještě delší měsíce jsme se snažili to vymyšlené převést do praxe. A to tak, aby vypadal co nejlépe nejen v našem oblíbeném Firefoxu, ale i v Internet Exploreru či Opeře a dalších prohlížečích. Pokud se to někde vymklo kontrole, dejte nám, prosím, vědět.

Hlavním cílem nového vzhledu bylo zrychlit načítání stránek, a pak také dostat na úvodní stránku více článků, než na ní bylo dosud, aby články z ní tak rychle nemizely v propadlišti dějin. Mně osobně se nový kabátek iFOLKu líbí a s napětím čekám na vaše reakce, postřehy a připomínky.

Na závěr tohohle povídání musím poděkovat dvěma lidem. Tím prvním je David Jirků, který byl tvůrcem toho předchozího vzhledu iFOLKu a jehož hlavičku jsme si přenesli i do toho současného. David na spolupráci s iFOLKem již nemá čas, ale toho, co pro nás udělal, si jsem vědom a díky za to! A tím druhým je Jan "Mordae" Dvořák, který ve volných chvílích při studiu přenesl mé představy do HTML a CSS kódu. I tobě díky.