iFOLK - hudební server

Informace

Autor:
Pavel Rada
Datum vydání:
4. duben 2007
Statistika:
Čtenářů: 11113

Relevantní

Nejčtenější

Reklama

Reklama

Známkování

Jakpak se Vám článek líbil? Dejte to najevo svou známkou.

Aktuální známka je 3, hodnoceno 384x.

Já uděluji známku

Článek

Bobci osiřeli

Josef Bob Zelenka - Bob a BobciJsou události, které člověka vždycky zaskočí. A nic na tom nemění fakt, že jde o události v životě běžné a k životu patřící. O tom, že je člověk smrtelný, nikdo nepochybuje. Ale když nás navždy opustí někdo, koho známe, jsme vždy zaskočeni. Stejně tak mne zaskočilo oznámení o smrti kapelníka Boba a Bobků, baskytaristy, violisty a zpěváka Josefa Boba Zelenky.

Vždyť před 14 dny pokřtili své první cédéčko, před necelým týdnem jsem s Bobem mluvil a viděl ho hrát na Konkursu Zahrady v Bohnicích, na 13. dubna měli naplánovaný koncert v Duchcově... 

Vlastně jsem toho člověka moc neznal. Potkávali jsme se na koncertech a festivalech, pozdravili se, občas prohodili nějakou tu větu. Ale vždy na mě vyzařovala jeho dobrá nálada a optimismus - i když na pódium už chodil o holích a při hře seděl.

Před chvílí mi přišla od Reného Kříže prosba. Prosím, pokud se vás týká, vyslyšte ji...

Prosím všechny přátele a kamarády, kteří vlastní ve svých PC fotoalbech fotky zesnulého Josefa Boba Zelenky nebo i ve společnosti jiných osob, o jejich zaslání na můj PC. Prosím co nejdříve, děkuji.
René Ježek Kříž

Ps.Pokud máte fotky na papíře a můžete nám je do pátku poslat, budeme též vděčni.
René Kříž
Křižanov 29
pošta Hrob 417 04

e-mail: Krizr@1str.sdas.cz 

Reklama

Reklama