Stisknutím "Enter" přejdete na obsah

Karlínský Open Mic – pro všechny smělé písničkáře a jejich obecenstvo!

Všem, kteří písně rádi dělají a poslouchají, se tímto dává na vědomost, že se v pražské Kavárně pod Vesuvem rozjíždí jedinečná písničkářská open scéna. Kdo přijde, hraje. Žádné škatulky, žádná soutěž. Přesné informace vizte prosím na www.nestihame.cz/openmic.

vesuvPrvní večer nazvaný světově Karlínský Open Mic Vol. I se koná 6. února od 20:00. Účast předem potvrdili Michal Bystrov, Canny, Vojtěch Kouřímský, Pavel Pokorný, Aleš Rogalewicz, Honza Řepka, Jiří Šlupka Svěrák a Markéta Tulisová. Zbude-li čas, dostanou prostor i další příchozí. Přijďte ale, ať už na vás dojde nebo nedojde: uvidíte, jak to chodí; uslyšíte, jak to hraje; podpoříte ty, co vystoupí; potkáte se s těmi, kteří taky přijdou. Vstupné je 60 Kč; kdo přivede další čtyři lidi, má vstup volný!

Záměr je jasný: bez ohledu na žánrové zařazení iniciovat setkání těch, kteří písně dělají, a těch, kteří písně rádi poslouchají. Setkání neformální, ryze folkové v onom mertovském smyslu slova. Pro písničkáře by to měla být skvělá možnost vyzkoušet si nové nebo málo hrané věci mezi svými, pro posluchače pak výjimečná příležitost slyšet jinde neslyšené a být přítomen neobvyklým hudebním spojením. Role účinkujících a posluchačů se ovšem během večera plynule přelévají, protože poslouchat je stejně důležité jako zpívat. Těšíme se na všechny písně a jejich publikum!

Honza Řepka a Michal Bystrov