Stisknutím "Enter" přejdete na obsah

Rádio Folk prosí o pomoc

Rádio Folk v té podobě, ve které ho nyní můžete slyšet, začalo vysílat 1. května 2005. Vůbec jsme tenkrát netušili, do čeho vlastně jdeme a co to obnáší zajišťovat nonstop vysílání a 10 pořadů každý týden. Ale baví nás to a věříme, že naše vysílání baví i posluchače. Máme mnoho plánů, co ještě bychom chtěli nabídnout, ale…

V poslední době – a to čím dál častěji – dochází v našem vysílání ke krátkým i delším výpadkům. To je zapříčiněno kombinací dosluhujícího počítače (vysíláme na PC, které jsem měl od roku 2003 na svém pracovním stole…) a ne zrovna ideálního odbavovacího programu. Chceme tuto situaci zlepšit, ale naše finance na to nestačí – Rádio Folk je naprosto neziskové. Požádali jsme proto o grant, ale žádost byla zamítnuta.

Proto vás, kteří Rádio Folk posloucháte a chcete poslouchat i nadále, prosíme o finanční pomoc. Pokud by každý posluchač Rádia Folk věnoval 100,- Kč – bylo by po problému. Nikoho samozřejmě nemůžeme nutit a budeme se snažit co nejlépe hrát i v případě, že se potřebné peníze nevyberou.

Za větší částku můžeme nabídnout reklamu ve vysílání Rádia Folk i na www prezentaci rádia. V případě zájmu kontaktujte Pavla Radu na telefonu +420 608 216 149 nebo e-mailu pavel@ifolk.cz.

Aktuální stav konta budeme zveřejňovat na adrese http://radiofolk.cz. Až se vybere smyslupná částka, zveřejníme zde ke stažení i kopii faktury, aby každý měl přehled, na co byly darované peníze použity.

Své dary můžete posílat na konto v eBance číslo 18909001/2400. Variabilní symbol 723463655

Za všechny, kteří Rádio Folk připravují děkuje Pavel Rada